שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

השכרת דירות ברחובות

 

 השכרת דירות ברחובות - מחירים

רחובות צועדת ומתפתחת קדימה. אחרי שנים של קיפאון חלה התעוררות בענף הנדל"ן ולפי נתונים משוק הנדל"ן בשנת 2011 רחובות מופיעה בחמישייה הראשונה במדרג הקובע מהם היעדים המועדפים על משפחות צעירות עם ילדים קטנים וזוגות צעירים. צעירים חוזרים או עוברים לגור ברחובות משתי סיבות עיקריות: שכר דירה נמוך וקרבה לתל אביב. דירה להשכרה ברחובות בת שלושה חדרים במיקום טוב ברחובות תעלה כ- 4,000 ש"ח ובתל אביב ישלם הזוג הצעיר בממוצע 6,500 ש"ח. מחירי הנדל"ן הטובים מהווים נכס אסטרטגי להשקעה. לכן, השכרת דירות ברחובות היא אופציה כדאית עבור משקיעים המעוניינים בתשואה גבוהה להשקעתם.

השכרת דירות ברחובות  - אזור הפקולטה לחקלאות

דירה להשכרה ברחובות היא מצרך מבוקש ולכן משקיעים רבים קונים דירות באזורים הצמודים לפקולטה לחקלאות ולמכון וייצמן. לאחר הרכישה הם משפצים את הדירות ואז משכירים אותן כפי שהן לרוב לסטודנטים השוכרים את הדירה עם שותפים או השקעה טובה יותר היא חלוקת הדירה למספר דירות חדר והצעתם במאגר דירות להשכרה ברחובות. סטודנטים רבים מעדיפים שלא לגור עם שותפים ובוחרים באופציה זו הנותנת להם פרטיות ושקט.

כמה עולה דירה באזור הפקולטה

משקיעים מחפשים לרוב דירות שלא בפרויקטים החדישים אלא בבניינים בני 10 ו 20 שנה. היעד המבוקש הוא דירת 4 חדרים בשטח של 120 מטר מרובע לפחות. דירות אלה ניתן לפצל לשלוש דירות ולהציע כל דירה להשכרה ברחובות בת חדר אחד ובשטח של כ- 35 מ"ר ב-2,000 ש"ח. את הדירות ניתן לרכוש בעלות הנעה בין 650-780 אלף שקל. לפעמים ניתן למצוא דיל זול יותר אך לזאת נדרשת סבלנות ועבודת שטח לא קטנה. לפעמים ניתן למצוא משפחה אשר משדרגת את הדיור שלה וכבר צריכה להיכנס לדירה החדשה באחד מהפרויקטים החדשים או לעבור לעיר אחרת ושאינה מצליחים למכור את הדירה הישנה.

השקעה כדאית

דירה להשכרה ברחובות ליזמים ומשקיעים היא כדאית. התשואה יחסית גבוהה והביקוש רב. בכל חלקי העיר דירה להשכרה ברחובות היא מצרך מבוקש בעקבות חזרתם של צעירים רבים מבני המקום לרחובות וביקוש ע"י זוגות צעירים מהסביבה.

  

מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228