שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

חדרים להשכרה ברחובות

 

 חדרים להשכרה ברחובות


חדרים להשכרה ברחובות לפי שעה תוכלו למצוא באינספור מקומות ולאו דווקא בדירות. צימרים אשר משכירים סוויטות או חדרים ללילה אחד או למספר לילות, מסכימים פעמים רבות להעניק שירות לזוגות אשר מעוניינים בחדר למספר שעות בלבד. התימחור של החדר או הסוויטה המבוקשת, יתומחרו בהתאם לזמן בו בילו בני הזוג במתחם.

עם זאת, חדרים להשכרה ברחובות אלו אינם משמשים רק לצורך ניהול רומנים והסוואתם והם עומדים גם לשימושם של לא מעט עוברי אורח אשר זקוקים למקום בו ניתן לבלות זמן קצר, מבלי להוציא כספים מיותרים על לילה שלם או יותר מכך. אחת הדוגמאות היא סופרים ואנשי רוח אשר מבקשים לכתוב במקום שקט, מבלי להיות מופרעים על ידי רעשי הסביבה וקדחתנות היום-יום בבתי הקבע שלהם. בחדרים להשכרה לפי שעה יוכלו הכותבים להתרווח עם כוס יין, לעיתים במרפסת של אותו חדר הצופה לנוף מוריק או עמק יפהפה, ולכתוב את כל אשר עלה ברוחם.

לא ניתן להתכחש לעובדה כי חדרים להשכרה ברחובות אלו משמשים בעיקר זוגות אשר מנהלים רומן מחוץ לנישואין, וכי במקום המסתור הארעי והקצר, הם מוצאים את שלוותם. במקום לשכור חדר יקר במלון מפואר, בו עשוי גם דבר הרומן להיחשף לעיניהם של מכרים אשר מבלים במקום את חופשתם, שוכרים הלקוחות חדרים להשכרה לפי שעה, ומממשים בהם את אהבתם האסורה. בחדרים מסויימים יוצעו לבני הזוג שירותים נוספים כמו ארוחות קלות, חטיפים, בקבוק יין קר הנתון בכלי דקורטיבי עם קוביות קרח, וזוג כוסות להשלמת החוויה.
מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228