שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

פרויקטים חדשים בגדרה

 
 פרויקטים חדשים בגדרה – חיים ברמה אחרת

 

זה לא ממש משנה: דירות מקבלן בגדרה, בתים מקבלן בגדרה, כך או כך גדרה היא פנינת השפלה וחבל לפספס אותה. מיקומה הנוח בסמוך לעיר רחובות, מיקומה היפיפה הטובל בשפע הירוק הקיים סביב, האווירה המיוחדת הקיימת במקום, מזמנים אפשרויות אין קץ עבור פרויקטים חדשים בגדרה. מעבר לאוכלוסייה האיכותית, הקשב הרב של המועצה עבור השמירה והטיפוח הסביבתי ואיכות החינוך, יש בגדרה מערך תרבותי מיוחד אשר מרחיב דעתו של אדם.

פרויקטים חדשים בגדרה כשאיכות פוגשת בעשייה נבונה

בגדרה מצויים בית מינץ המציג את ההיסטוריה המרתקת של גדרה ושל הביל"ויים, הבית המעוטר אשר נבנה בשנת 1924, נחשב כמבנה שימור של המועצה לשימור אתרים. בבית, מוזיאון אתנוגרפי, אשר כולל כלי עבודה ודמויות של בעלי מקצוע בתחומים שונים. בקומתו השנייה מצויות תערוכות מתחלפות.

הבור המשוחזר, אשר סיפור הקמתו מרתק, הפעמון היפיפה, מגדל המים, בית הכנסת ישורון, הצריף היחיד אשר נותר מתקופת העלייה הראשונה, בית פוקס (מועדון בני ברית) וגן הפסלים הקסום אשר נמצא בסמוך לבית מינץ (הפסלים הינם פרי יצירתו של הפסל יומה שגב אשר מתגורר במקום), כל אלה יולדים את המסקנה כי אין ספק שהנופך ההיסטורי מוסיף גוון וצבע איכותי למושבה הקסומה.

גדרה, בוטיק של מושבה

פרויקטים חדשים בגדרה מאפשרים את ההזדמנות לחוות חיים מסוג אחר. גדרה מוגדרת כנוף תרבות המעביר בתחושתו את השילוב בין טופוגרפיה מיוחדת ואדריכלות מוכשרת. גדרה מספרת את ראשיתה של הציונות כבר מהתקופה העות'מאנית, את תולדות העלייה ומסע הקליטה המורכב עד לתהליכי היווצרות החברה הארץ ישראלית כיום. על גבי שרידיי ההיסטוריה הוקמה המושבה כעיר המודרנית.

מקום טוב באמצע

גדרה ממוקמת  על מפגש כבישים ראשי אשר מאפשר גישה מהירה ונוחה לאשדוד, ירושלים, תל אביב ובאר שבע. גדרה קרובה אל כביש מספר שלוש, כביש חוצה ישראל. עורקי תחבורה אלה משפיעים לטובה על איכות החיים של תושבי גדרה ולא מפריעים לרצף הרגוע והשקט של חיי המושבה. גדרה הופכת עם הזמן ליישוב קהילתי מרכזי של האזור. היא מרכזת את תחום הבנקאות, המסחר וכן שירותי הישובים בסביבה. מרכזי המסחר של המושבה מתפתחים והופכים למרכזי קניות ובילוי בנוף היסטורי אשר אינו מאבד את קסמו ולו לרגע.

מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228