שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

פרויקטים חדשים ברחובות - הלהיט של הנדל``ן האזורי

 
 פרויקטים חדשים ברחובות - הלהיט של הנדל"ן האזורי

פרויקטים ברחובות עבור בתי מגורים לזוג הצעיר הם אחת הדרכים הטובות יותר עבור התחלה מבטיחה לאיכות חיים טובה ומוצלחת. העיר הרחבה והקרבה לערים נוספות אליה, מעניקים כמה וכמה איכויות שחשוב לקחת בחשבון טרם בחירת מקום מגורים:
• מקורות פרנסה: בשל המרקם העירוני הרחב, השוק הפתוח עבור שכירים ועצמאיים מציע מגוון אפשרויות. על פי נתונים, השכר הממוצע הארצי במשק לשנת 2007 עומד על 6,743. שכר השכירים הממוצע של תושבי רחובות לאותה השנה, עומד על 7,641 שקלים.
• חינוך איכותי: הרצון להעניק את החינוך הטוב ביותר עבור הדור הצעיר גורם, לא אחת, להעתיק מקום מגורים כדי לגור בקרבת מוסד חינוכי הנמצא ראוי עבור ההורים. העיר רחובות, בשל מרכזיותה וקרבתה לערים, כפרים וקיבוצים מאפשרת יכולת רחבה של אפשרויות חינוך עבור כל גיל וכל דרך חינוך.
• דירות מקבלן ברחובות מוצעות למכירה מידי יום. איכות הבנייה אינה מתפשרת ומציעה דירות מגורים בסטנדרטים גבוהים תוך התחשבות בדרישות "פורום ה- 15".

פרויקטים חדשים ברחובות - מעט על העיר: נתונים מאירי עיניים

פרויקטים חדשים ברחובות נבנים בעיר בשל הביקוש הרב של דירות בעקבות הנהירה המתמדת של זוגות צעירים לאזור. העיר נמצאת במקום השלושה עשר במניין הערים הגדולות בארץ. נכון לשנת 2010 מתגוררים ברחובות 115,602 אדם. קצב הגידול השנתי של העיר הינו 2.6 אחוז. פרויקטים חדשים ברחובות מומלצים עבור הזוג הצעיר גם בשל היותה מדורגת שישית מתוך עשר ערים בדירוג הכלכלי – חברתי.

רחובות סביבה ירוקה: "פורום ה- 15"

קבלנים אשר מבצעים פרויקטים חדשים ברחובות מודעים לעובדה כי רחובות שייכת לערים הנמנות עם "פורום ה – 15". הפורום פעיל בתחום הרפורמה ביחסים בין המדינה לבין ערים עצמאיות. מדובר על מקבץ ערים, כשמונה עשרה במספר, אשר שמו לעצמן כמטרה להפחית את זיהום האוויר עבור הגנת האקלים. יוצא מכך, כי חשיבות רבה מושמת על בנייה ירוקה. שיטות הבנייה המודרניות של היום, מקיימות חשיבה מוקדמת עבור הגנת הסביבה ותועלת האזרח יותר מאשר אכלוס מהיר, שיטתי ואוטומטי. בנייה זו שמה דגש על איכות בנוגע לבניית חניונים תת קרקעיים, חסכון באנרגיה ובמים.
מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228