שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

פרויקטים חדשים ברחובות

 

פרויקטים חדשים ברחובות

 להשקיע ולקטוף את הפירות


העיר רחובות נוסדה כמושבה בשנת 1890 על ידי עולים מפולין בזמן העלייה הראשונה. בשנותיה הראשונות נטעו התושבים כרמים ותושבי המושבה מכרו את הענבים ליקבי ראשון לציון. בשנת 1904 החלו התושבים בנטיעת עצי הדר ועם הזמן צורף הכינו עיר ההדרים לרחובות. ענף פרי ההדר התפתח מאוד וקיבל תאוצה עם הנחת פסי הרכבת ב 1920. ההכרזה על עיר בוצעה בשנת 1950 כאשר מנן התושבים הגיע ל- 18000. כיום גרים ברחובות קרוב ל- 110000 תושבים ביניהם עולים רבים מחבר העמים ואתיופיה. מכון ויצמן והפקולטה לחקלאות שינו את פני העיר ופארקים של תעשיות החלו לקום לצד העיר ולמשוך אוכלוסייה לאזור.
פרויקטים חדשים ברחובות - לפתע הענק קם משנתו

לאחר עשור בו רחובות שמרה על יציבות מחירי נדל"ן וכמעט ולא היו בה התחלות בנייה התחילו פרויקטים חדשים ברחובות לצוץ והעיר מתאפיינת בבנייה לגובה. גם העירייה התחילה להשקיע משאבים רבים בהחזרת צעירי רחובות הביתה ובקידום פרויקטים חדשים ברחובות. השינוי בעיר מתעורר בעקבות צורך תושבים לשפר את איכות חייהם ומהקרבה למרכז המושכת זוגות צעירים להגשים חלום ולקנות דירות מקבלן ברחובות במחיר אטרקטיבי המוצע בכל אחד מן פרויקטים חדשים ברחובות.
השקעה בנדל"ן

פרויקטים חדשים ברחובות גרמו גם למשקיעים פרטיים להתעורר ולרכוש דירה שניה ושלישית לצורכי השקעה. פרויקטים ברחובות נמכרים במהירות וההיצע לפעמים לא עומד בדרישות השוק. מגמת החזרה של צעירים בני המקום הנאנקים תחת עול השכירויות במרכז ומגלים כי במרחק 20 דקות מתל אביב פרויקטים חדשים ברחובות מציעים להם איכות חיים ואיכות בנייה מעולה שידם משגת. בעיר חלו שינויים בעקבות משפחות שביקשו לשדרג את הדיור ולפתע רחובות הפכה ליעד נדל"ן מבוקש. עתודות הקרקע המצומצמות גרמו לפרויקטים של פינוי ובינוי וכך פרויקטים חדשים ברחובות יכלו לקום ויזמים בונים שכונות חדשות בשיטת בנייה רווייה לגובה. רוב בנייני הדירות הם מעל לשמונה קומות ברמת גימור איכותית.
חידושים

רחובות משנה פניה ועד ועוד מרכזים מסחריים ופארקים לתעשיות מוקמים. מכללות נוספות פותחות את שעריהן ואפשרויות הבילוי והתרבות מתפתחות בהתאם. הצעירים חוזרים לרחובות והעיר הופכת לדינמית יותר.

פרויקטים חדשים ברחובות

הלהיט של הנדל"ן האזורי

פרויקטים ברחובות עבור בתי מגורים לזוג הצעיר הם אחת הדרכים הטובות יותר עבור התחלה מבטיחה לאיכות חיים טובה ומוצלחת. העיר הרחבה והקרבה לערים נוספות אליה, מעניקים כמה וכמה איכויות שחשוב לקחת בחשבון טרם בחירת מקום מגורים:
• מקורות פרנסה: בשל המרקם העירוני הרחב, השוק הפתוח עבור שכירים ועצמאיים מציע מגוון אפשרויות. על פי נתונים, השכר הממוצע הארצי במשק לשנת 2007 עומד על 6,743. שכר השכירים הממוצע של תושבי רחובות לאותה השנה, עומד על 7,641 שקלים. 
• חינוך איכותי: הרצון להעניק את החינוך הטוב ביותר עבור הדור הצעיר גורם, לא אחת, להעתיק מקום מגורים כדי לגור בקרבת מוסד חינוכי הנמצא ראוי עבור ההורים. העיר רחובות, בשל מרכזיותה וקרבתה לערים, כפרים וקיבוצים מאפשרת יכולת רחבה של אפשרויות חינוך עבור כל גיל וכל דרך חינוך.
• דירות מקבלן ברחובות מוצעות למכירה מידי יום. איכות הבנייה אינה מתפשרת ומציעה דירות מגורים בסטנדרטים גבוהים תוך התחשבות בדרישות "פורום ה- 15".

פרויקטים חדשים ברחובות - מעט על העיר: נתונים מאירי עיניים

פרויקטים חדשים ברחובות נבנים בעיר בשל הביקוש הרב של דירות בעקבות הנהירה המתמדת של זוגות צעירים לאזור. העיר נמצאת במקום השלושה עשר במניין הערים הגדולות בארץ. נכון לשנת 2010 מתגוררים ברחובות 115,602 אדם. קצב הגידול השנתי של העיר הינו 2.6 אחוז. פרויקטים חדשים ברחובות מומלצים עבור הזוג הצעיר גם בשל היותה מדורגת שישית מתוך עשר ערים בדירוג הכלכלי – חברתי. 

רחובות סביבה ירוקה: "פורום ה- 15"

קבלנים אשר מבצעים פרויקטים חדשים ברחובות מודעים לעובדה כי רחובות שייכת לערים הנמנות עם "פורום ה – 15". הפורום פעיל בתחום הרפורמה ביחסים בין המדינה לבין ערים עצמאיות. מדובר על מקבץ ערים, כשמונה עשרה במספר, אשר שמו לעצמן כמטרה להפחית את זיהום האוויר עבור הגנת האקלים. יוצא מכך, כי חשיבות רבה מושמת על בנייה ירוקה. שיטות הבנייה המודרניות של היום, מקיימות חשיבה מוקדמת עבור הגנת הסביבה ותועלת האזרח יותר מאשר אכלוס מהיר, שיטתי ואוטומטי. בנייה זו שמה דגש על איכות בנוגע לבניית חניונים תת קרקעיים, חסכון באנרגיה ובמים. 

גלריית תמונות
מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228