שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

בית למכירה בקריית עקרון

 

בית למכירה בקריית עקרון

קריית עקרון שייכת למחוז המרכז והיא מועצה מקומית. מספר התושבים בקריית עקרון עומד על כ- 10,500 איש. התכנון של המועצה המקומית להגיע תוך עשר שנים ל 15,000 תושבים. קריית עקרון שוכנת לצידו של בילו סנטר, אחד מהמרכזים המסחריים הגדולים בישראל. קריית עקרון היא ישוב השם דגש על ערכי משפחה ובגלל סמיכותה לרחובות היא לעתים נדמית כשכונה פרברית של רחובות. בשנתיים האחרונות נוספו 1400 יחידות דיור לקריית עקרון וכיום ניתן למצוא דירה למכירה בקריית עקרון  או בית למכירה בקריית עקרון במחיר יחסית נוח לישובים אחרים באזור וזול יחסית לדירות ובתים ברחובות.
מה כדאי לבדוק לפני קנייה של בית למכירה בקריית עקרון

לפני קניית דירה למכירה בקריית עקרון יש לבדוק את רישום הדירה בטאבו, כלומר, על שם מי הדירה רשומה. מעבר לכך חובה לבדוק שאין תוספות בנייה לא חוקיות, לבדוק שאין עיקולים על הדירה או חובות אחרים רשומים וכמובן לבדוק את מצבה של דירה למכירה בקריית עקרון בדיקה יסודית במטרה לראות האם קיימים סדקים, פיצוצים בצינורות, רטיבויות, מערכת החשמל, מצב הסניטריה בדירה ועוד.

בדיקות מהותיות לפני רכישה
בטרם קונים דירה בקריית עקרון יש לבדוק את מיקום השירותים הציבוריים כמו שירותים מוניציפליים, תחבורה ציבורית, גני ילדים ובתי ספר, גני שעשועים וכו'. בדיקת אזור המגורים סביב דירה למכירה בקריית עקרון יתמקד גם בהרכב האוכלוסייה השכנה, שכנים צמודים, חנות מכולת וכדומה.
תכנון מראש

לפני בחירת דירה למכירה בקריית עקרון כדאי לחשוב כמה צעדים קדימה ולקחת בחשבון האם מתכננים להרחיב את המשפחה, האם יש מעלית, האם יש חנייה, האם יש נוף ומה מידת הרעש הבוקע מבחוץ.

תכנון שכונתי
כאשר בודקים דירה למכירה בקריית עקרון כדאי גם לבדוק מהו עתיד השכונה. האם השטח הירוק מאחורי הבית עומד להפוך למרכז מסחרי, האם הבניין עומד לפני שיפוץ והוספת קומות, האם מתוכננת שכונה בסמיכות לדירה ואז לאחר המעבר המשפחה תסבול במשך זמן רב מאבק, לכלוך ומפגעי רעש.
מחיר
כדאי לבדוק האם המחיר שבעל הדירה דורש ריאלי ומשקף את מחירי השוק.
 
 

מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228