שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

פרויקטים חדשים ברמלה

 
פרויקטים חדשים ברמלה

העיר רמלה מתפתחת בצעדי ענק. פרויקט אחר פרויקט מתווספים לגל הפיתוח השוטף את העיר. רמלה עוברת תהליך שינוי עצום בתדמית העיר. שינויים פנימיים וחיצוניים. השינוי החיצוני נראה לעין פרויקטים חדשים ברמלה מרהיבים ביופיים צצים לעין כל. קאונטרי חדש, קניון על שטח של 20000 קמ"ר ובו 150 חנויות חדש ועוד. עיריית רמלה עשתה מהפך של ממש בשינוי הפנימי. קמפיין למיתוג העיר ומשיכת זוגות צעירים ומשפחות לבוא ולהשתקע בעיר. המשטרה יחד עם העיריה ובשיתוף פעולה צמוד של משרדי הממשלה הרבים ובראשם משרד ראש הממשלה מיגרו את הפשע מהעיר וגרמו לעיר תחייה מחדש.
פרויקטים חדשים ברמלה  - למה רמלה?

בשנת 2008 מספר התושבים של רמלה הגיע ל- 65000 כאשר עד שנת 2012 צפויה העיר להגיע לכמעט 100000 תושבים עם סיום בניית ואכלוס פרויקטים חדשים ברמלה. פארקים נבנים, קאונטרי קלאב מוקם, מדשאות, קניונים ועוד רק גורמים לעיר להתפתח, לספק מקומות תעסוקה מקומיים ולשפר את חיי כל התושבים בעיר. ללא ספק, פרויקטים חדשים ברמלה מביאים לעיר עדנה והתושבים הוותיקים שמחים, נרגשים ומשתפים פעולה עם פרויקטים ברמלה הקשורים בנדל"ן ומיזמי השינוי הפנימי של העיריה. רמלה קרובה למרכז, כביש 6 עבור בסמיכות לעיר ויש בה תחנת רכבת. כך ניתן להמשיך ולעבוד בתל אביב אך ליהנות מאיכות חיים משופרת.
סקירת מחירי דירות

פרויקטים חדשים ברמלה מציעים דירות שונות ומחירים שונים בהתאם. בממוצע ניתן לסכם כי מחירי דירות מקבלן ברמלה של שלושה חדרים עם מרפסת תנוע בסביבות 750 אלף שקל, דירת 4 חדרים תימכר ב- 950 אלף שקל. פרויקטים חדשים ברמלה מציעים גם דירות 5 חדרים שמכירם כ- 1.2 מיליון שקל.
דירות יוקרה

אין כמעט פרויקטים חדשים ברמלה שאינם מציעים דירות גן ופנטהאוזים. רמת הבנייה ואיכותה היא מהגבוהות בארץ ורוב החברות אשר מבצעות פרויקטים חדשים ברמלה הינן חברות גדולות וידועות.

לגור ירוק
הפרויקטים ברמלה מתאפיינים בעקרונות הבנייה הירוקה, בנייה ירוקה מביאה לשיפור באיכות החיים, לחסכון בהוצאות חשמל וחסכון בהוצאות מים של הבניין והדיירים הגרים בו. לצד הפרויקטים מוקמים גני ילדים, בתי ספר וגני משחקים.
מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228