שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

חדרים להשכרה במושבים רחובות

 
חדרים להשכרה במושבים רחובות

רחובות מושכת אליה מידי שנה אלפי סטודנטים חדשים בנוסף לאלפים הרבים הלומדים כבר במכון ויצמן, המכון לחקלאות או במכללה אחרת. בשנה האחרונה נפתח גם המכון הטכנולוגי פרס בעיר ומהווה מוקד משיכה למאות סטודנטים חדשים הגודשים את העיר ממילא. רוחובות נהנית ואף מעודדת סטודנטים להגיע אך מצד שני העיריה אינה דואגת למציאת פתרונות דיור וישנה מצוקה אמיתית ביחידות דיור קטנות וחדרים להשכרה. מצב זה הביא לפריחה בקרב תושבי המושבים הקרובים לרחובות. תושבי המושבים מקימים יחידות צמודות קטנות לצד הבית שלהם ומשכירים אותם לסטודנטים. כך, משפחה במושב יכולה להכניס עוד 2,000 ש"ח ומעלה מידי חודש להכנסות המשפחה ואף יותר במידה והן מוסיפות מספר יחידות דיור בחצר.

חיפוש חדרים להשכרה במושבים רחובות

המצוקה הביאה לפתרונות יצירתיים של חדרים להשכרה במושבים רחובות. משקיעים קונים דירות ומפצלים אותם ליחידות וחדרים להשכרה. חדר להשכרה במושבים רחובות יכול להגיע בקלות ל 2,000 ש"ח בחודש.  רחוב הרצל ברחובות ידוע כמעוז הדירות המפוצלות.
סטודנטים ועובדים זמניים

חדר להשכרה במושבים רחובות הוא מצרך מבוקש לא רק בקרב סטודנטים. דירת חדר במושבים רחובות מבוקשת גם על ידי עובדים זמניים העוברים לרחובות בעקבות מציאת מקום עבודה וגם בין עובדי היי- טק צעירים המשתלבים בעבודה בפארק התעשיות. צעירים בני המקום אשר חוזרים מהמרכז מתקשים היום למצוא חדר להשכרה במושבים רחובות אך אם זאת עדיין משלמים כמעט חצי מחיר מול אותם התנאים בתל אביב.
פתרון- שוכרים בית פרטי ועושים קומונה

בשל מצוקת מציאת חדר להשכרה במושבים רחובות בקרב הצעירים והסטודנטים מצאו הלה פתרונות יצירתיים. מספר צעירים שוכרים בית פרטי איכותי במושב או ברחובות וחיים בו יחדיו. למעשה הם אף משלמים פחות מאשר מצב בו כל אחד מהם היה שוכר חדר או דירת חדר וחצי. החיסכון מתבטא בשכר הדירה ובהוצאות השוטפות כמו ארנונה, חשמל מים ועוד.

פתרון עירית רחובות
עירית רחובות הודיעה לאחרונה כי היא מודעת למצוקת הדיור של הסטודנטים ולכן תיזום הקמת בניין יחידות דיור להשכרה בו יוקמו 300 יח"ד במחיר שווה לכל נפש.
 
מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228