שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

איך לחפש דירה

 
איך לחפש דירה ברחובות והסביבה

חיפוש נדל"ן במושבים רחובות או בכל מקום אחר היא מלאכה לא פשוטה. במידה ולא מנוסים בתחום הנדל"ן אז בהתחלה רצים מדירה לדירה ומבית לבית. יושבים שעות על גבי האינטרנט, מתקשרים למשרדי תיווך, מדברים בסביבה הקרובה ובין פגישת נדל"ן במושבים רחובות אחת לשניה מסתובבים בעיר או במושב, שואלים אנשים, בודקים לוחות מודעות ועוד. זמן והרבה זמן צריך כדי לבצע חיפוש נדל"ן במושבים רחובות כמו שצריך. בכל חיפוש נדל"ן יש מספר שלבים שחובה לעבור.
שלב ראשון- מזהים את מגמות השוק

לפני שרצים ומתרוצצים ובטרם עורכים חיפוש נדל"ן במושבים רחובות כדאי לקרוא חומר רב הנמצא באינטרנט. אתרי חדשות ומאמרים יפנו את האדם המחפש לשלל מאגרי מידע או מאמרים בהם יוכל לקרוא לעומק על מגמות בשוק הנדל"ן באזור המבוקש, עסקאות שנעשו בתקופה האחרונה (מחירי שוק), ביקוש והיצע ברחובות או במושב הנמצא סביבה ועוד.

שלב שני- רשימת תכונות והתמקדות
בשלב זה עדיין לא ממוקדים ותהליך חיפוש נדל"ן במושבים רחובות נראה מאיים ובלתי אפשרי. כאשר חושבים לעומק ומתכננים מה בדיוק מחפשים מקבלים התמקדות שתכווין לחיפוש נדל"ן המתאים לצורך ולא יהיה צורך לבזבז זמן ומשאבים על התרוצצויות בשטח שבין רחובו והמושבים סביב. החלטה מהו תקציב הרכישה ואז כמה חדרים צריך, בית פרטי דירה, בית חדש או בית פרטי ישן ועוד.
שלב שלישי- מפרט טכני

התמקדות ורשימה מדויקת של מפרט הדירה או הבית אחריו מבצעים חיפוש נדל"ן במושבים רחובות. האם צריכים חנייה אחת או יותר, מחסן, כמה אמבטיות וחדרי נוחיות, בית או דירה עם נוף או קרבה לבית ספר. ישנם הרבה פרמטרים עליהם יש לחשוב לעומק, לתכנן ולהתמקד. נדלן במושבים רחובות יציע ערב רב של סגנונות, אפשרויות, גדלים ומחירים. אין טעם להסתובב בין בתים פרטיים אם מחפשים דירה כמו שאין צורך לראות דירות במושב אם מעדיפים מגורים בעיר.
שלב רביעי- ערך שוק

לאחר חיפוש נדל"ן במושבים רחובות מקיף ומציאת מספר אפשרויות מתאימות יש לבדוק האם המחיר ריאלי ומשקף את מחיר השוק. שמאי מקומי יוכל לעזור במידע זה.
מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228