שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

מגרש למכירה בבאר יעקב

 

מגרש למכירה בבאר יעקב

מגרש למכירה בבאר יעקב

באר יעקב היא דוגמה חיה להחלטה אמיצה ונכונה של ראש המועצה המקומית בדרך להפיכת המקום לעיר וקריאה נכונה של מפת הנדל"ן בשפלה ובאזור המרכז. ראש המועצה בקוראו נכון את מפת הנדל"ן ומגמות השוק פתח במסע הפשרת מגרשים בבאר יעקב ושינוי יעודם מקרקע חקלאית לקרקע בעלת יעוד בנייה. המועצה המקומית הזמינה יזמים על חשבונה לסיורי היכרות עם המקום ושיווקה אותו נכונה בקרב יזמים מקומיים וחברות בנייה גדולות מאזור המרכז. אלה הבינו כי מגרש למכירה בבאר יעקב הוא מכרה זהב ואופציה להרוויח הרבה כסף וכל זאת בעידוד המועצה המקומית והעומד בראשה. כיום מגרש למכירה בבאר יעקב שווה הרבה מאוד כסף וכל זאת תוך מספר שנים.
מגרש למכירה בבאר יעקב - פנינת הנדל"ן באזור

ראש המועצה המקומית שהתחיל בכל המהלך יזם את הפיכתה של באר יעקב לעיר. על מנת להגיע להישג זה הוא דאג כי מגרש בבאר יעקב ימכר במחיר אטרקטיבי ליזמים. יזמים החלו לזרום וכך גם קרקעות בבעלות פרטית בבעלות תושביה הוותיקים של באר יעקב החלה להימכר או לגרור אותם לענף הנדל"ן ולזנוח את החקלאות. לפתע כל חקלאי הבין כי מגרש למכירה בבאר יעקב הוא הדבר הבא. חקלאים בעלי קרקעות במרכז המושבה או לידה הצטרפו ליוזמת ראש המועצה והחל הליך מזורז של שינוי ייעוד הקרקע ושיווקה. שכונה אחר שכונה מוקמת בבאר יעקב והמחיר האטרקטיבי יחסית לראשון לציון הקורבה הפכו את המקום לפנינת נדל"ן אמיתית.
צפי פיתוח

בשנתיים הקרובות מתוכננת להיבנות שכונה חדשה כמו גם הרחבת שכונת גן המושבה בעוד 700 יחידות דיור. מחירי הדירות עלו בקרוב ל- 40% במהלך שלוש השנים האחרונות אך עם זאת עדיין המחירים נוחים יותר מראשון לציון ומהמרכז. איכות החיים מושכת זוגות צעירים רבים, מערכת החינוך המעולה מביאה גם משפחות צעירות ובנוסף לכל אלה מגיעות משפחות משפרות רמת דיור.
מגרש שווה זהב
כל מגרש למכירה בבאר יעקב פנוי נחטף בידי היזמים המעוניינים להמשיך ולבנות בבאר יעקב. גם יזמים מקומיים משנסים מותניים, מחפשים ורוכשים מגרש למכירה בבאר יעקב ובונים עליו.
מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228