שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

בית פרטי למכירה ברחובות

 

בית פרטי למכירה ברחובות

בית פרטי למכירה ברחובות
רחובות נחשבת כעיר נחשקת עבור זוגות צעירים ומשפחות המעוניינות לשפר את רמת הדיור שלהן. עובדה על כך מצביעים נתוני הנדל"ן בעיר. כאשר בערים אחרות נעצרו המכירות רחובות ממשיכה להוביל במכירת דירות ובתים פרטיים ושוק הנדל"ן חי ותוסס מאי פעם. משקיעים הבאים לעיר ומחפשים השקעה לטווח קצר מחפשים דירות או בית פרטי למכירה ברחובות. על מנת לקצור את השקעתם בזמן קצר בוחרים המשקיעים בשתי אפשרויות פופולריות. האחת היא פיצול הדירה למספר יחידות דיור והשכרתן או מכירתן למשקיעים אחרים. האופציה השנייה היא כניסה למקצה שיפוצים קלים של בית למכירה ברחובות, העלאת הערך הנדל"ני של הנכס ומכירתו מחדש במחיר הגבוה ב 20-30% ממחיר הקנייה. שתי האופציות פופולריות ברחובות.
פיצול בית פרטי למכירה ברחובות
בתים למכירה ברחובות הם מצרך נדרש. משקיעים שלא מוצאים דירות אותן ניתן לפצל מחפשים בית פרטי למכירה ברחובות כאופציה חלופית. הם קונים את הנכס ומבצעים לפעמים בעצמם ולפעמים בעזרת אנשי שיפוצים חלוקה מחדש של הבית. לאחר חלוקה של בית פרטי למספר יחדיות בגדלים שונים הם בוחרים במסלול מימוש ההשקעה. ישנם משקיעים המציעים את היחידות למכירה ובעצם מחזירים בית פרטי למכירה ברחובות חזרה לשוק בתור 3 יחידות מגורים. האופציה הנוספת והפופולרית יותר היא שיפוץ הנכס וחלוקתו למספר יחידות דיור ואז להוציא את יחידות הדיור להשכרה. ברחובות יש מצוקה אמיתי של יחידות קטנות להשכרה וכך המשקיע במקום להשכיר בית פרטי במחיר של 6500 ש"ח בממוצע יכול לקבל קרוב ל- 8000 ש"ח על אותו הנכס.
שיפוץ ומכירה מחדש
משקיעים המחפשים השקעה ומימוש ההשקעה באופן מהיר מחפשים בית פרטי למכירה ברחובות ונכנסים למקצה שיפוצים קל בו הם מעלים את ערך הנכס על ידי חלוקה מחדש בקירות גבס, צביעה וסיוד, שיפור חזות הבית, שיפוץ אמבטיות ומטבח ומקצה שיפורים קל בחזות חיצונית כמו סידור גינה, תאורה, גדר וכדומה. כאשר הם מסיימים הם מציעים את אותו בית פרטי למכירה ברחובות במחיר הגבוה בעשרים עד שלושים אחוזים ממחיר בו קנו את הנכס.
מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228