שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

נדל``ן ברחובות

 

שנת 2011 היתה שנת נדל"ן ברחובות. המחיר הממוצע עלה ב- 10%, זוגות צעירים ממשיכים להביע עניין במעבר לעיר ומשפחות רבות מעוניינות לשדרג את רמת הדיוק שלהם ולעבור לאחד מהפרויקטים החדשים הנבנים. חיפוש נדל"ן ברחובות הופך למשימה קלה יותר כיום בעקבות פרויקטים רבים העומדים לפני סיום ופרויקטים רבים הנמצאים בשלבי תכנון, אישור או מכירה מוקדמת. חיפוש נדל"ן ברחובות מבצעים הן יזמים והן רוכשי דירות. מיעוט השטחים גורם לחיפוש נדלן ברחובות כמו מגרשים הנמצאים בידיים פרטיות או חיפוש אחרי מכירת בתים.

נדל"ן ברחובות בעבר

העיר רחובות היתה מוקפת מטעי פרי הדר שנים רבות. לעיר היה אופי כפרי ותושבים רבים עסקו בחקלאות. עם השנים משתנה רחובות וכיום אין בה יותר חקלאות ופרדסים. מה שלא השתנה היא הבעלות על הקרקע. חלק גדול מהקרקע נמצא בידיים פרטיות מה שמביא לקלות במיזמים של חברות בניה וקיצור הליכים. רחובות משתנה, שכונות נוספות נבנות כדוגמת רחובות ההולנדית ועוד. פרויקטים רבים עומדים להתחיל, פרויקטים אחרים  כבר התחילו.

מחסור בדירות קטנות

אחת הבעיות המרכזיות ברחובות היא הביקוש הרב לדירות להשכרה. הביקוש עולה על ההיצע ולכן מחירי השכירויות עולים כל הזמן. הביקוש הרב ביותר הוא ליחידות קטנות של חדר עד שני חדרים אותם דורשים סטודנטים במכללות ומכון וייצמן וכן עובדים זמניים או עובדים רווקים העובדים באוניברסיטאות או באחת החברות הממוקמות בפארק התעשיות. ביקוש זה הוא בעיקר בצפון העיר בקרבת מכון וייצמן ומכון החקלאות. חיפוש נדל"ן ברחובות מתבטא בחיפוש אחר פתרונות דיור קטנים. ביקוש זה מביא משקיעים קטנים אשר רוכשים דירות ומפצלים אותן.

פארק תעשייה תמר

הרחבת פארק התעשייה יביא לגל נוסף של חיפוש נדל"ן ברחובות. רוב המשקיעים יחפשו דירות במרכז העיר ובצפונה כדי לבצע חלוקה ליחידות קטנות. העיריה מצידה אינה מעוניינת בכך ומערימה קשיים. מטרת העיריה להביא אוכלוסיות חזקות שיעלו את דירוג העיר ואיכות האוכלוסייה. מומחים טוענים כי חיפוש נדל"ן ברחובות בידי משקיעים פרטיים קטנים אינו כדאי להם וכי רמת התשואה אינה בטוחה. כיום התשואה עומדת על כ- 6%. 

מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228