שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

דירה למכירה ברחובות 1

 
 הגעתם להון העצמי? מזל טוב! כללים וטיפים לפני קנית דירה או נכס להשקעה

 

כולנו יודעים כמה חשוב לדעת לקנות נכס בצורה נכונה. פרמטרים רבים כל כך עומדים בפנינו וחייבים לשים לב אליהם בתהליך רכישת דירה, וכדאי מאוד לבחור את המקצוענים המתאימים. אם למשל אתם מתכננים לרכוש דירה חדשה ברחובות, בדיקת איכות הבניה, קביעת מועדי סיום ותנאי התשלום היא הכרחית. כי כשעוברים לבית חדש הכי חשוב להיות מרוצים, מכל הבחינות. לכן חשוב לבדוק לא רק את איכות הבניה, אלא גם את איכות החומרים עצמכם, כגון צנרת עמידה, גג אטום היטב וכדומה.

 

דרכי רכישה

 

לרכישת דירה ישנן כמה דרכים מקובלות: יש כאלה שמעדיפים לעשות זאת דרך קבוצת רכישה, שבאמצעותה ניתן לקבל פעמים רבות מחיר נמוך יותר באופן משמעותי; יש שאוהבים לקנות נכסים קיימים ולשפץ אותם ויש גם קניה ישירות מהקבלן. אם קונים דירה מקבלן ברחובות, רצוי לבדוק המלצות וכן לעיין בתיק העבודות של בעל המקצוע, על-מנת לוודא שתקבלו את מה שציפיתם לו. גם אנשי המקצוע הנוספים שאיתם עובד הקבלן חשובים ביותר, וכדאי לבדוק במי מדובר ואף לבקש המלצות לפני שמתחילים בפרויקט של דירה מקבלן ברחובות.

 

חייבים לעבור לדירה טובה יותר? לא חייבים לקנות בבניין חדש

 

מלבד בניה חדשה, ישנם פרויקטים חדשים ברחובות כמו תמ"א 38, שיקום בניינים ושיפור פני רחובות. לכן, אם מחפשים חידוש בנדל"ן אך לא מעוניינים לרכוש נכס חדש מקבלן, ניתן בהחלט לשקול שיפוץ רציני לנכס, במסגרת תכניות כמו שיקום בניינים, חיזוק מבנים לרעידות אדמה או שיפור פני הרחוב. פרויקטים חדשים ברחובות כוללים גם בנייה או הרחבת שכונות, עם בניינים חדשים ומותאמים לצורכי דיירי האזור. לכן, אם מעוניינים לרכוש דירה חדשה ברחובות, רצוי לבדוק ולשקול את שתי האפשרויות – גם של שיפוץ משמעותי וגם של רכישה של נכס חדש לגמרי מקבלן.

 

תחום נוסף וחשוב ביותר של ענף הנדל"ן בישראל הוא פינוי בינוי, שלפיו מתקבלת החלטה לפנות מתחם מסוים מיושביו, להרוס את המבנים בו ולבנות במקומם חדשים. חברות שמתעסקות עם פינוי בינוי חייבות ראשית להכיר את כל ההליך הביורוקרטי ולדעת להשיג את כל האישורים הדרושים לפרויקט, וכמובן את הסכמת הדיירים. לבירור איכות הבניה ועיצוב הפנים כדאי גם במקרה הזה לעיין בתיק העבודות.

גלריית תמונות
מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228