שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

חדר להשכרה ברחובות

 

 חדר להשכרה ברחובות

לענף השכרת הדירות בסיס ידוע ומוכר לכל: חתימת חוזה, תשלומים נלווים (ארנונה, חשמל, מים, ועד בית, גנן. כל דירה ותנאי ההשכרה שלה) וממדים נוספים שיש לקחת בחשבון ונקנים כידע רק לאחר כוויה בנושא. מי ששכר חדר כבר יודע, מי שלא: ילמד או יקרא ויתכונן מראש.

 

חדר להשכרה ברחובות - הקרבה המתבקשת לאזור הרוחש של העיר

כאדם יחיד, לעיתים עלות החזקת הרכב מעיקה מאשר מועילה. במקרה זה נשקלת האפשרות לצמצם בהוצאות על ידי שימוש בתחבורה ציבורית או אופניים. חדרים להשכרה ברחובות אשר ממוקמים במרכז העיר, מאפשרים את הנגישות הכול כך מתבקשת עבור עולם העבודה, התרבות, הבילוי והפנאי. הנגישות מתאפשרת לא רק בשל הקרבה אלא גם בשל מערכת האוטובוסים הציבורית הענפה הקיימת באזור. מחייה באזור נידח יתכן ומועילה לנפש בשל שלוותה אך אינה מועילה לכיס.

מי שמעלי מלפני ומתחתי, הוא העומד

דירת חדר ברחובות יכולה להוות חלק ממערך ביתי רחב, יחידת דיור נפרדת או חלק מכלל יחידות דיור של אותו בעל בית אשר מרוכזות במתחם אחד. אדם בודד יכול למצוא את הקרבה ליחידות נוספות מועילה או מקשה על איכות החיים.

חדר להשכרה ברחובות אשר ממוקם בסמוך לבעלי הבית, במידה והקשר הוא טוב ונעים, יכול להוות פתח ליצירת חברותה כמעט משפחתית. מצד שני, הפרטיות יכולה להינזק. הבחירה תלויה בטמפרמנט שוכר החדר. כך גם לגבי חדר להשכרה ברחובות אשר מהווה חלק מכלל חדרים המושכרים עבור הקהל רחב יותר: האם ידובר בחדווה קיבוצית או שמא בסבל יחיד? תלוי בדיירים.

כמה טוב שבאתי הביתה

חדר להשכרה ברחובות יכול להיות מקום המפלט מתלאות היום או עינוי מתמשך עד אשר יסתיים החוזה. טרם השכרת החדר, יש לבדוק:

·        האם צפויה איזושהי בנייה של בנין או שיפוץ בעתיד הקרוב באזור המגורים.

·        האם קיים קו אוטובוס אשר חולף בתדירות גבוהה ברחוב.

·        מה המרחק בין פחי האשפה למקום המגורים. קרבה יתרה מולידה בעיות של צחנה, חתולים ועוד יותר מזה, משאיות אשפה כל כמה ימים שיהוו את השעון המעורר החדש.

·        עד כמה זרם המים בחדר הרחצה חזק. לבלות שנה תמימה עם זרזיף קט, היא הדרך הבדוקה עבור מריטת עצבים מהירה.

 

 

 

 

 

 

 

מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228