שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

דירה להשכרה ברמלה

 
 חדר להשכרה ברמלה
רמלה משנה תדמית בתקופה האחרונה. הדבר מתבטא בפיתוח במסיבי שהעיר עוברת ובהתחזקות האוכלוסייה הבאה להתגורר בעיר. עם זאת, גם לאוכלוסייה הוותיקה יותר יש צרכים וגם הם מחפשים פתרונות דיור. את חברות הנדל"ן הגדולות והבינוניות מעניין כסף גדול. הן בונות שכונות שלמות עם בנייני פאר, פארים, מרכזים מסחריים ועוד. מנגד, מול עיניהם המשתאות של ותיקי רמלה, צצים מגדלי פאר. זוגות צעירים ומשפחות עם ילדים באים לבדוק את מחירי הפרויקטים ומקבלים פיק ברכיים כאשר הם שומעים את המחירים. וכך, הם ממשיכים לעבור מדירה לדירה בשכירויות שעלותן מאמירה משנה לשנה.
חדר להשכרה ברמלה - זוגות צעירים במצוקה
לזוגות צעירים רבים, גרושים, גרושות, רווקים, רווקות וחד הוריות מכנה משותף. לכולם אין כסף והם חיים בשכירויות ברמלה. חדרים להשכרה ברמלה ובתים להשכרה תפסו נפח פעילות רב בשוק הנדל"ן בעיר ובעקבות מחירי הנדל"ן הצומחים מעלה מעלה נפתח שוק חדש של חדר להשכרה ברמלה. המונח חדר להשכרה ברמלה כולל בתוכו יחידות דיור עם חדר אחד או דירת חדר ברמלה וכיום בשל מצוקה כלכלית ישנן משפחות שלקחו משכנתא על בית פרטי ולא עומדים בנטל הכלכלי ולכן הם מקצים חדר בבית להשכרה.
למי מתאים חדר
חדר להשכרה ברמלה מתאים לכל מי שידו אינו משגת שכירת בית או דירה פרטית. סטודנטים, הנאנקים תחת עול שכר הלימוד ומימון אמצעי המחיה, נאלצים לעבוד בזמן הלימודים ולממן את שהותם בעיר. פתרון זה של חדר להשכרה ברמלה מספק להם אפשרות לגור בתוך בית או דירה של משפחה ולהיות מסוגלים לעמוד בנטל ההתחייבויות הכספיות שלהם. פתרון חדרים להשכרה ברמלה טוב גם לעובדים המקבלים שכר מינימום או אף פחות מכך ואינם יכולים לעמוד בשכר דירה מלא. עלות דירת חדר יכול להגיע בקלות מעל 2,000 ש" לפני ארנונה והוצאות אחרות כמו חשבון חשמל, חשבון גז ואוכל.
חד הוריות
חדרים להשכרה ברמלה פופולרי מאוד בקרב אמהות חד הוריות עם ילד או יותר המבקשות לחסוך בעלות השכר דירה כמה שיותר. מי שיכולה משכירה דירת חדר בשיכונים או במבנה צמוד לבית פרטי היושב על שטח גדול.
מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228