שיווק פרוייקטים באינטרנט - www.eyeinthesky.co.il
A
בחר/י אזור
בחר/י סוג נכס

נדלן ברחובות-דירה חדשה ברחובות

 

 פרוייקטים חדשים ברחובות ,עיר ראשונה בישראל

רחובות שהתחילה כמושבה ב 1890, הפכה לעיר בישראל בשנת 1950 ומונה כיום כ 126.000 תושבים היא עיר בהתפתחות אמיתית, זו עיר שנותנת לתושביה איכות חיים גבוהה בשירותיה העירונים, מפתחת פרוייקטים חדשים, נהינת ממוניטין טוב ויציב של עשרות שנים, ונמצאת בהתחייות תרבותית תוססת. רחובות הינה בחירה טובה להווה של איכות חיים ולא פחות מכך, לעתיד בו הדרום מתקרב למרכז והיא ניצבת בו כאופציה אטרקטיבית ומניבה.

אפשרות לרכישת דירה חדשה אפשרית היום בכמה צורות, ניתן לקנות דירה מקבלן ברחובות במסגרת הפרוייקטים החדשים הנבנים בעיר בפרבריה, או כחלק מצעדי העיריה לתמוך ולדחוף את תוכנית תמ''א 38 וזכויות הבנייה המוגדלות הנתנים למשקי בית המתחייבים לה, לרכוש דירה מוגדלת ומחוזקת במרכז העיר, אפשרות נוספות היא לתושבים היכולים במסגרת פינוי בינוי לקבל דירה חדשה ברחובות במקום דירתם המיושנת.

בשל איכות החיים הגבוהה בעיר, מוסדות הלימוד הגבוהה השוכנים בה כמו מכון וויצמן הידוע, והפקולטה לחקלאות, יש ברחובות תמהיל אוכלוסין איכותי, דורות צעירים מגלים את העיר כאלטרנטיבה לגוש דן הצפוף, לצד תושבים וותיקים, חילונים ודתיים. דירה חדשה ברחובות היא היא אפשרות לממש יומיום חיי איכות, בערכים משותפים וחיי קהילה תוססים, ולחנך בה ילדים במערכת חינוכית מצוינת ובטוחה.

פרוייקטים חדשים ברחובות מבוצעים במסגרות פינוי בינוי או בנייה חדשה לגמרי, העיר מתחדשת בהיכל עירוני חדש, בחיבור לכבישים מרכזים, ונהנית ממעמד הולך ומתחזק של איכות אורבנית. לעתיד לבוא, דירה מקבלן ברחובות כעת צפוייה להעניק לכם חיי נוחות ובטחון גם בעתיד משום שערכה, וערך העיר צפוי רק לעלות, ולהניב לכם לצד איכות חיים גדולה גם בטחון כלכלי עתידי.

פרוייקטים חדשים ברחובות בסצינה עירונית ערה

רחובות אינה רק עיר איכות חיים גבוהה וסולידית, היא גם עיר שצעיריה מוצאים בה מקומות בילוי איכותים, אם ערכיים כמו במסגרות תנועות הנוער, מסגרות חינוכיות תומכות ופרוייקטים של העירייה לעידוד ערכי איכות סביבה, כמו משמרות איכות סביבה וכדומה, ואם בעיר שבה סצינת בילוי צעירה של פאבים והופעות, בעיר מסעדות מעולות לכול בילוי, ושטחי ציבור ירוקים ומוסדרים. פרוייקטים חדשים ברחובות נשענים על התשתית הטובה של העיר ומוסיפים לה את הסטנדרטים המפנקים של הבנייה החדשה, הטרנדים והאופנות העדכנים ביותר.
מלא פרטים לקבלת מידע
שם
טלפון
אימייל
בקשות
 
לייעוץ חינם התקשר\י
052-8895228